مقالات آینه و میز کنسول

انواع مدل آینه کنسول شیک؛ جدیدترین و بهترین مدل ها

lazy انواع مدل آینه کنسول شیک؛ جدیدترین و بهترین مدل ها

هر مدل آینه کنسول دارای ویژگی ها و جزییات منحصر به فردی است. انتخاب یک آینه کنسول شیک، باعث زیباتر شدن خانه های ایرانی می شود. آینه کنسول ها بخش های خالی خانه را به زیبایی پر می کنند. علاوه بر این آینه کنسول، نیاز ساکنین به آینه را در بخش های مختلف خانه برطرف می کنند.

 

بعضی از آینه کنسول ها، یک دیوار خاص و کانونی در خانه درست می کنند که باعث تعادل و جذابیت فضا می شود. آشنایی با مدل آینه کنسول جدید، قبل از خرید آینه کنسول به شما کمک می کند تا انتخابی درست و هماهنگ داشته باشید.

در این مطلب از آقای میز انواع آینه کنسول، سبک های آنها و جدیدترین مدل های آینه کنسول را معرفی می کنیم. با خواندن این مطلب به راحتی و سریع، مدل آینه کنسول مناسب خانه خود را انتخاب می کنید.

انواع آینه کنسول

انواع آینه کنسول، هر کدام ویژگی ها و ظاهر متفاوتی دارند که آنها را در یک سبک خاص قرار می دهد. برای اینکه آینه کنسول شیک و هماهنگی با خانه خودتان داشته باشید، باید انواع آینه کنسول و سبک های آنها را بشناسید. در ادامه، سبک های آینه کنسول را به شما معرفی می کنیم تا انتخابی درست داشته باشید.

1- آینه کنسول مدرن

یک آینه کنسول مدرن، ظاهری ساده و شیک و بدون تزیین دارد. شما در یک آینه کنسول مدرن، هیچ منبت و کنده کاری یا بخش تزیینی نمی بینید. مدل آینه کنسول مدرن، ممکن است پایه های بلند، عرض کم یا طرحی خاص و بدون جزییات داشته باشد.

آینه کنسول مدرن، معمولاً با میزی به شکل باکس مستطیلی، میز ساده یا میز با طرح هندسی ساده ساخته می شود. آینه کنسول مدرن می تواند از جنس چوبی، فلزی، ترکیب فلز و چوب، شیشه ای یا پی وی سی ساخته شود.

میز کنسول دستگیره طلایی ایفل

جدیدترین مدل آینه کنسول مدرن

آینه کنسول مدرن و جدید، ظاهری جذاب و شیک دارد که برای یک خانه مدرن، عالی است. جدیدترین مدل آینه کنسول مدرن از جنس ام دی اف، هایگلاس یا چوب و فلز ساخته می شود.

آینه کنسول با پایه های فلزی و میز چوبی بدون رنگ، آینه های گرد با قاب چوبی یا فلزی، آینه کنسول سفید و جعبه ای شکل از جدیدترین مدل آینه کنسول مدرن هستند. چند نمونه خیلی زیبا از جدیدترین آینه کنسول مدرن را در تصاویر زیر می بینید.

بهترین محل برای آینه کنسول مدرن

 • راهروی ورودی یا اتاق ها

اگر یک ورودی نسبتاً بزرگ یا یک راهروی عریض دارید، یک آینه کنسول مدرن و جدید، آن را خیلی جذاب می کند. یک آینه کنسول مدرن و جدید در راهرو با رنگ های هماهنگ و نورپردازی مناسب، ورودی را خاص و چشم نواز می کند. گلدان های طبیعی بزرگ مثل برگ انجیری یا سانسوریا برای کنار آینه کنسول هم به جذابیت آن اضافه می کند.

مدل آینه کنسول مدرن به دلیل رنگ و طرح ساده و شیک، در راهروی ورودی اتاق خواب ها هم زیباست.

اگر راهرویی برای ورود به اتاق ها دارید، آینه کنسولی مدرن و با عرض کم تا حداکثر 20 سانتی متر انتخاب کنید. بهترین محل قراردادن آینه کنسول در این راهرو، وسط دیوار است. مگر اینکه با طراحی خاصی در راهرو، تناسب و تعادل را برقرار کنید.

در خانه های ایرانی معمولاً یک آینه نزدیک ورودی به دیوار نصب می کنند. با قرار دادن آینه کنسول مدرن در راهروی ورودی، نیاز شما به آینه یا میز هم برطرف می شود. بهتر است میز کنسول مدرن را در وسط دیوار راهرو یا در یک سوم ابتدایی آن و نزدیک در ورودی بگذارید.

آینه و میز کنسول شایلین

 • سالن پذیرایی

یکی از مهم ترین بخش های خانه برای قرار دادن آینه کنسول مدرن، سالن پذیرایی است. یک آینه کنسول زیبا و مدرن را که با دکوراسیون پذیرایی هماهنگ باشد انتخاب کنید. اگر مبلمان و دکوراسیون مدرن و ساده دارید، آینه کنسول مدرن مناسب خانه شماست. حالا چند انتخاب برای محل قرار دادن آن دارید.

اگر در پذیرایی یا نشیمن خود میز ناهارخوری دارید، پیشنهاد می کنیم آینه کنسول را کنار دیوار روبروی میز ناهارخوری بگذارید. آینه کنسول مدرن باید کنار دیوار و کاملاً روبروی وسط میز ناهار خوری باشد.

برای انتخاب مدل و رنگ آینه کنسول مدرن، به مبلمان و دکوراسیون پذیرایی خود دقت کنید. می توانید آینه کنسول را به رنگ میز یا پایه مبلمان خود بخرید تا با دکوراسیون پذیرایی ست شود. راحت ترین کار، انتخاب آینه کنسولی ساده با رنگ های خنثی مثل سفید یا طوسی است. این رنگ ها با همه رنگ دکوراسیون، هماهنگ هستند.

 • اتاق خواب

آینه کنسول مدرن، انتخابی عالی برای اتاق خواب شماست. آینه کنسول مدرن را می توانید هم در اتاق خواب دو نفره و بزرگسال و هم در اتاق کودکان بگذارید. به دلیل اینکه مدل آینه کنسول مدرن، ساده و شیک است به راحتی با اتاق خواب مدرن هماهنگ می شود.

آینه کنسول مدرن، خیلی راحت به جای میز آرایش در اتاق دو نفره و دخترانه استفاده می شود. علاوه بر این در اتاق کودک و اتاق پسرانه هم، جای دراوری ساده و شیک را پر می کند. روی آینه کنسول را با لوازم آرایشی و بهداشتی یا اکسسوری های شیک چیدمان کنید.

برای انتخاب رنگ و مدل آینه کنسول مدرن، رنگ و طرح های دکوراسیون اتاق را در نظر بگیرید. اگر تخت خوابی با رنگ های چوبی مانند قهوه ای دارید، بهتر است آینه کنسول چوبی قهوه ای انتخاب کنید. البته شما می توانید یک آینه کنسول سفید ساده بخرید و آن را با وسایل دیگر ست کنید. مثلاً آینه کنسول را روبروی تخت بگذارید و چند تابلو با قاب سفید هم به دیوار بزنید.

2- آینه کنسول کلاسیک

مدل آینه کنسول کلاسیک، ظاهری پرمنبت و پر تزیین و اصطلاحاً لاکچری دارد. آینه کنسول کلاسیک معمولاً از جنس چوبی یا برنز ساخته می شود. انتخاب جنس چوب و برنز به این دلیل است که کنده کاری و منبت کاری ها به زیبایی روی آن انجام شود.

علاوه بر این آینه کنسول چوبی کلاسیک، رگه های زیبا و طبیعی دارد که حس خاص و گران قیمت بودن را القا می کند.

برای انتخاب مدل آینه کنسول کلاسیک حتماً به مدل مبلمان و وسایل چوبی خود دقت کنید. بهتر است از جنس مشابه مبلمان خود، آینه کنسول کلاسیک را انتخاب کنید.

مدل آینه و میز کنسول کلاسیک

بهترین محل برای آینه کنسول کلاسیک

آینه کنسول کلاسیک معمولاً ابعاد بزرگتری نسبت به مدل های مدرن دارد. بنابراین محلی که آینه کنسول کلاسیک را قرار می دهید باید دیواری با طول مناسب داشته باشد. این دیوار بهتر است طول حداقل دو برابر طول میز کنسول داشته باشد.

 • آینه کنسول در راهروی ورودی

یک آینه کنسول جدید و شیک را می توانید در راهروی ورودی خانه بگذارید. این کار باعث می شود فضای خلوت و بی روح ورودی، خیلی جذاب و چشمگیر شود. در کنار میز کنسول یا روی آن از گلدان های طبیعی و کوچک استفاده کنید تا فضایی دلنشین تر داشته باشید.

نکته مهم در کاربرد میز کنسول در راهروی ورودی، عرض راهرو است که باید حداقل 1.1 متر باشد. در صورتی که عرض راهروی ورودی کمتر از این مقدار باشد با قرار دادن میز کنسول، عبور و مرور در آن مشکل می شود. پس بهتر است محل دیگری را برای آینه کنسول پیدا کنید.

 • آینه کنسول در سالن پذیرایی

یکی از بهترین محل ها برای قرار دادن آینه کنسول کلاسیک، سالن پذیرایی است. این انتخاب مخصوصاً در خانه های با پذیرایی بزرگ بسیار عالی است. به دلیل اینکه مدل آینه کنسول کلاسیک، زیبایی چشمگیری دارد مکمل جذاب دکوراسیون پذیرایی است.

ایجاد یک نقطه کانونی زیبا

از یک آینه کنسول کلاسیک می توانید برای درست کردن یک دیوار کانونی در پذیرایی هم استفاده کنید. اگر یک دیوار خالی از وسیله در پذیرایی دارید می توانید آینه کنسول کلاسیک را وسط دیوار بگذارید. چیدمان مبلمان را به نحوی که دو طرف و روبروی این آینه کنسول قرار بگیرند انجام دهید. حالا این دیوار به نقطه کانونی زیبا و خاص پذیرایی شما تبدیل شده است.

 • دیوار روبروی میز ناهارخوری

یکی از بخش هایی که آینه کنسول کلاسیک را زیباتر نشان می دهد، دیوار کنار میز ناهارخوری است. اگر میز ناهارخوری در نشیمن یا پذیرایی خود دارید، آینه کنسول کلاسیک را وسط دیوار و روبروی میز بگذارید.

 • آینه کنسول در اتاق خواب

اصولاً آینه کنسول کلاسیک برای اتاق خواب مناسب نیست مگر اینکه اتاق خوابی خیلی بزرگ و کلاسیک داشته باشید. فقط در این صورت می توانید آینه کنسول پرکار و کلاسیک را در اتاق خواب بگذارید. بهترین محل قرار دادن آن هم روبروی دیوار انتهای تخت خواب است.

جدیدترین مدل آینه کنسول کلاسیک

آینه کنسول کلاسیک از مدل ها و سبک های خاصی تبعیت می کند. جدیدترین آینه کنسول کلاسیک، مدل های فرانسوی و ایتالیایی هستند. این مدل ها دارای میز کنسولی با ارتفاع کم یا متوسط دارند. آینه کنسول آنها به شکل مستطیل عمودی یا افقی است که منبت کاری هایی فوق العاده روی قاب خود دارد.

میز کنسول کلاسیک آن از جنس چوبی یا برنز است که رنگ های طلایی، برنز، قهوه ای، سفید، گردویی یا ترکیبی از این ها را دارد. روی میز آینه کنسول کلاسیک ممکن است یک صفحه سنگی گرانیت یا مرمریت رگه دار و زیبا قرار گرفته باشد. این مدل آینه کنسول، حس شکوه، ظرافت و مجلل بودن سبک کلاسیک را به خانه شما می دهد.

مدل آینه کنسول کلاسیک جدید به دلیل اینکه اغلب کاملاً رسمی و مجلل است، کشو یا کمد ندارد. ولی بعضی از مدل های آنها ممکن از کشوهای کوچکی داشته باشند. در ادامه چند نمونه از جدیدترین مدل آینه کنسول کلاسیک را با هم می بینیم.

جدید ترین مدل آینه کنسول کلاسیک

بهترین جنس آینه کنسول جدید

آینه کنسول جدید را با انواع متریال ها و رنگ ها تولید می کنند. جدیدترین آینه کنسول ها از چوب طبیعی (بدون روکش)، ام دی اف، فلز، شیشه یا ترکیبی از این ها ساخته می شوند.

برای اینکه خانه ای زیباتر داشته باشید، باید آینه کنسولی با جنس مناسب خانه خود انتخاب کنید. مدل های جذاب و جدید آینه کنسول را می توانید از مراکز خرید یا فروشگاه های اینترنتی معتبر ببینید و انتخاب کنید.

آینه کنسول چوبی

هر خانه ای با هر سبکی داشته باشید یک آینه کنسول چوبی که با سبک خانه شما هماهنگ باشد، انتخابی فوق العاده است. جدیدترین آینه کنسول ها از جنس چوبی ساخته می شوند.

آینه کنسول مدرن چوبی می تواند از یک تکه چوب خام بدون روکش به عنوان میز ساخته شده باشد. علاوه بر این مدل های دیگر آینه کنسول مدرن با چوب پرداخت شده یا رنگ شده هم وجود دارد.

آینه کنسول کلاسیک چوبی از مدل های دوست داشتنی و همیشه پر طرفدار است. این آینه کنسول به دلیل منبت کاری یا کنده کاری ها، رگه های چوب را خیلی زیبا به نمایش می گذارد.

بهترین آینه کنسول چوبی

آینه کنسول فلزی و چوبی

یکی از زیباترین و جدیدترین مدل های آینه کنسول، مدل ترکیبی چوبی و فلزی است. این آینه کنسول، معمولاً از بدنه چوبی زیبا و پایه های فلزی مدرن و یک تکه درست می شود.

مدل آینه کنسول چوب و فلز با دکوراسیون سبک مدرن هماهنگ است. این آینه کنسول، حس صمیمیت و طبیعت چوب را به همراه دنیای صنعتی و مقاوم فلزات را به خانه می آورد.

مدل آینه کنسول فلزی و چوبی

آینه کنسول ام دی اف

خیلی از مدل های جدید آینه کنسول ها از جنس ام دی اف ساخته می شوند. آینه کنسول ام دی اف، ظاهری با طرح چوب و قیمتی کمتر از مدل های چوبی دارد. آینه کنسول ام دی اف را از رنگ های چوبی مختلف و طرح های شیک و جدید می سازند.

به غیر از این، گاهی آینه کنسول را از ام دی اف خام می سازند و روی آن را با رنگ های مخصوص رنگ آمیزی می کنند. این آینه کنسول های رنگ شده، سطحی مات و شیک دارند که برای یک خانه مدرن، عالی هستند.

اگر هزینه خرید آینه کنسول مدرن برایتان مهم است، به شما یک آینه کنسول ام دی اف را پیشنهاد می کنیم. آینه کنسول ام دی اف هم ظاهری ساده و شیک دارد و هم در طولانی مدت در خانه قابل استفاده است.

خرید بهترین مدل آینه کنسول جدید

برای خرید آینه کنسول جدید و زیبا، ابتدا مدل های جدید و به روز آن ها را ببینید. سپس با توجه به سبک، مدل و رنگ های دکوراسیون خانه تان، مدل و رنگ مناسب را در نظر بگیرید. نهایتاً با توجه به بودجه خود، اقدام به خرید کنید. خرید یک مدل آینه کنسول خوب و با دوام را حتماً از تولید کننده های معتبر و حرفه ای انجام دهید.

بهترین کار، خرید از یک مرکز یا سایت معتبر است که ضمانت خرید داشته باشند. اگر آینه کنسولی که می خرید، ضمانت و گارانتی سلامت و دوام داشته باشد، یک خرید مطمئن خواهید داشت.

در هنگام خرید آینه کنسول، حتماً به جزییاتی مثل رنگ، مدل، سبک، پایه ها و جزییات دیگر دقت کنید.

اگر برای انتخاب مدل و رنگ آینه کنسول تردید دارید، از یک مشاور حرفه ای دکوراسیون داخلی کمک بگیرید.

قیمت آینه کنسول شیک

یک آینه کنسول با کیفیت و زیبا، عمر و دوام بیشتر و ظاهری جذاب و شکیل تری دارد. قیمت آینه کنسول ارتباط زیادی به جنس، کیفیت ساخت و مهارت تولید کننده دارد. هرچه کیفیت و مهارت ساخت آینه کنسول بالاتر باشد، احتمالاً قیمت بالاتری هم دارد. ولی قیمت بالا تضمین کننده، کیفیت آینه کنسول نیست.

نکات مهم در قیمت آینه کنسول:

 1. مدل آینه کنسول با جنس چوبی یا برنز معمولاً نسبت به بقیه جنس ها قیمت بیشتری دارند. مخصوصاً اگر آینه کنسول کلاسیک چوبی انتخاب کنید به دلیل منبت ها و تزییناتش، قیمت بالاتری دارد.
 2. اگر آینه کنسول کلاسیک و پرکاری انتخاب کنید، قطعاً قیمت بالاتری نسبت به مدل های مدرن و ساده یا مینیمال دارد.
 3. در صورتی که مدل آینه کنسول، طراحی و پیچیدگی خاصی داشته باشد، در قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. مثلاً یک آینه کنسول با طرح هندسی خمیده یا چند ضلعی به دلیل پیچیدگی ساخت، گران تر است.
 4. آیتم های دیگری که در قیمت آینه کنسول تاثیر دارند؛ یراق آلات به کار رفته، مدل پایه ها، رنگ آمیزی یا امکانات خاص دیگر هستند.

قیمت آینه کنسول جدید

به دلیل تغییر مداوم قیمت های متریال اولیه و دستمزد ساخت، قیمت آینه کنسول ها هم دائماً در حال تغییر است. برای اینکه از قیمت جدیدترین آینه کنسول ها اطلاع داشته باشید، می توانید از این قسمت قیمت های جدیدترین مدل های آینه کنسول آقای میز را ببینید.

جمع بندی:

انتخاب مدل آینه کنسول به عوامل مختلفی مانند سبک، مدل، رنگ و … دکوراسیون خانه ما بستگی دارد. اگر با انواع مدل های آینه کنسول و مدل های جدید آنها آشنا باشید خرید خوبی خواهید داشت.

اگر می خواهید برای مدت طولانی آینه کنسولی را استفاده کنید، بهتر است مدل های ساده تری را انتخاب کنید. مدل های با طراحی های خاص و غیر معمول، خیلی زودتر از مد می افتند. اگر هر گونه سوال یا ابهامی در مورد خرید آینه کنسول دارید، ما خوشحال می شویم راهنمایی تان کنیم. میتوانید در اینستاگرام آقای میز هم با ما در ارتباط باشید.

2 دیدگاه در “انواع مدل آینه کنسول شیک؛ جدیدترین و بهترین مدل ها

 1. آواتار مریم میرزایی مریم میرزایی گفت:

  ممنونم از مطلب جامعتون. من برای منزلم آینه کنسول مدل چوبی کلاسیک سفارش دادم که بسیار زیباست و دکوراسیونمو شیک تر کرده

  1. آواتار مدیریت مدیریت گفت:

   ممنونم از نظرتون 🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *