مقالات میز تلویزیون

راهنمای خرید میز تلویزیون چوبی، مدرن و کلاسیک + [5 نکته طلایی!]

lazy راهنمای خرید میز تلویزیون چوبی، مدرن و کلاسیک + [5 نکته طلایی!]

5 نکته مهم در انتخاب خرید میز تلویزیون چوبی که کمتر کسی می داند!

در این راهنمای خرید میز تلویزیون نکات مهمی در رابطه با میزتلویزیون های چوبی به شما گفته میشود که میتواند در خرید بهتر به شما کمک کند پس تا انتها با آقای میز همراه باشید!
میز تلویزیون چوبی چیست و چه کاربردی دارد؟

میز تلویزیون چوبی چه مزیت هایی دارد؟

بهترین فروشگاه برای خرید انواع میز تلویزیون مدرن و کلاسیک کجاست؟

میز تلویزیون از لوازم پر اهمیتی می باشد که امروزه در منازل زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در دو دهه اخیر از مواد اولیه زیادی برای تولید میز های تلویزیون استفاده نمی شد.

این در حالی است که امروزه در تولید میزهای تلویزیون کلاسیک و مدرن از مواد اولیه مختلفی می توان استفاده نمود. به همین دلیل خرید و انتخاب آنها کار دشواری خواهد بود.

چرا که خرید میزهای تلویزیون نیازمند مهارت و اطلاعات کافی می باشد. در این راهنمای خرید میزتلویزیون نکات حائز اهمیت میزتلویزیون های چوبی کلاسیک و مدرن و انواع دیگر به شما گفته خواهد شد.
اگر در تولید میز تلویزیون از متریال مناسبی استفاده شده باشد، طول عمر میز نیز افزایش پیدا می کند. علاوه بر این اگر اندازه میز استاندارد باشد، استفاده از آن آسان تر خواهد شد. اینها فقط نمونه های کوچکی از نکات مهم خرید میز تلویزیون هستند.

بر این اساس در این راهنمای خرید میزتلویزیون ابتدا نکات مهم خرید میز تلویزیون چوبی را بررسی می کنیم و 5 نکته مهم را در این خصوص شرح می دهیم. سپس یکی از بهترین فروشگاه های ایرانی را معرفی می نماییم که در زمینه تولید و فروش میز تلویزیون فعالیت می نمایند.

طرح میز تلویزیون چوبی را دست کم نگیرید!

امروزه میز های زیادی در بازار به فروش می رسند که از طرح های جذاب و زیبایی برخوردار می باشند. با این وجود هنگام خرید میز تلویزیون چوبی، باید دکوراسیون منزل را نیز بررسی نمود.

گاهی اوقات طراحی های شلوغ هارمونی دکوراسیون منزل را به هم می‌زنند. این در حالی است که طرح‌ های ساده می‌توانند انتخاب مناسبی باشند. در عین حال عکس این قضیه نیز وجود خواهد داشت.

اگر دکوراسیون منزل شما کلاسیک یا ساده باشد‌، حتما نیاز به میز تلویزیون کلاسیک نیست و به راحتی می توانید میزهای تلویزیون مدرن اسپرت و پر زرق و برق را انتخاب کنید. در تولید این مدل از میزهای تلویزیون‌، جزئیات حرف اول را می زنند.
هرچه دکوراسیون منزل شما ساده تر باشد، میز تلویزیون پر زرق و برق انتخاب بهتری خواهد بود. با تمام این تفاسیر گاهی اوقات نیز مردم ترجیح می دهند هارمونی میز تلویزیون خود را با دکوراسیون منزل هماهنگ کنند و در محیط های ساده از میز تلویزیون ساده استفاده نمایند.

با این وجود گاهی اوقات معیار خرید میز تلویزیون دکوراسیون نخواهد بود. در این صورت بهتر است میز تلویزیون را متناسب با محیط خریداری کنید. به عنوان مثال برای محیط های سازمانی و شرکت ها، استفاده کردن از میزهای شلوغ و پر جزئیات انتخاب مناسبی نخواهد بود.

این در حالی است که در خانه های لوکس یا محیط های مدرن استفاده کردن از این قبیل میزها جلوه محیط را دوچندان خواهد کرد. به طور معمول در محیط های اداری از میزهای تلویزیون سنتی و ساده استفاده می شود.

این مدل از میز ها فضای کمتری را اشغال می کنند و برای محیط های اداری انتخاب بهتری خواهند بود. در ادامه این راهنمای خرید میز تلویزیون چوبی به کاربرد های میز LCD میپردازیم و ابعاد آن را مورد بررسی قرار میدهیم.
 

به کاربردهای میز تلویزیون و ابعاد آن فکر کنید

بیشتر افراد از میز تلویزیون چوبی برای تماشای فیلم یا انجام بازی استفاده می کنند. بنابراین نوع استفاده شما از میز تلویزیون می تواند در نحوه انتخاب آن تاثیر گذار باشد.

به همین دلیل اگر تلویزیون مورد نظر شما برای انجام بازی های مختلف باشد وجود فضای ذخیره سازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود. به طور میانگین در تولید اینگونه میز ها از الوارهای بزرگ استفاده می شود.

علاوه بر این وجود فضای باز و امکان گردش هوا نیز از ویژگی های مثبت دیگری است که باید در تولید میز تلویزیون مورد توجه قرار گیرد. با این وجود بیشتر میزهای تلویزیون از قفسه های مجزا تشکیل می شوند و گزینه های بسیار خوبی برای استفاده های روزمره خواهند بود.
علاوه بر این هنگام خرید میز باید به اندازه و ابعاد آن نیز توجه کنید. هرچه تلویزیون شما بزرگتر باشد، میز مورد نظر شما نیز باید بزرگ باشد. این در حالی است که استفاده از میز تلویزیون بزرگ برای تلویزیون های کوچک جلوه چندانی نخواهد داشت و المان های اولیه دکوراسیون را نیز بهم می ریزد.

در کنار تمام موارد مذکور، توجه به ابعاد میز را می توان به عنوان مولفه مهمی در دکوراسیون منازل در نظر گرفت. تصور کنید قصد خرید یک میز تلویزیون بزرگ را دارید در حالی که در منزل فضای آزاد زیادی برای استفاده از آن ندارید. در این شرایط نه تنها چینش وسایل خانه بهم می ریزد بلکه نحوه استفاده از میز تلویزیون نیز دغدغه بزرگی را به وجود خواهد آورد.

بنابراین بهتر است ابتدا مکان قرارگیری میز را اندازه بگیرید. سپس با تکیه بر ابعاد تلویزیون و محل قرار گرفتن میز نسبت به خرید میز تلویزیون اقدام نمایید.
میتوانید در ادامه راهنمای خرید میز تلویزیون یکی از مهم ترین و طلایی ترین نکات یعنی جنس میز تلویزیون را مورد مطالعه قرار دهید.

جنس میز تلویزیون را به خوبی بررسی کنید

یکی از مهمترین مسائلی که در هنگام خرید میز تلویزیون در این راهنمای خرید میز تلویزیون باید به آن توجه کرد، جنس میز می باشد. امروزه برای تولید میزهای تلویزیون از مواد اولیه مختلفی استفاده می شود.

این در حالی است که هرچه جنس مواد مرغوب و با کیفیت باشد، دوام و طول عمر میز نیز افزایش پیدا می کند. در حال حاضر برای تولید میزهای تلویزیون از فلز، چوب و… استفاده می شود.

این در حالی است که میزهای چوبی بیشترین طرفدار را در بین مردم دارند چرا که از مزایای بیشتری برخوردار هستند. به طور کلی میزهای تلویزیون را در چهار جنس مختلف تولید می کنند.

بر این اساس می‌توان به میزهای تلویزیون چوبی، میزهای تلویزیون شیشه ای، میز تلویزیون فلزی و ام دی اف اشاره نمود که هر کدام از آنها ویژگی‌های خاص خود را خواهند داشت.
علاوه بر چهار جنس اصلی ذکر شده، میز تلویزیون را می توان با جنس های ام دی اف وکیوم، ترکیب چوب و شیشه و… تولید کرد.

جنس میز تلویزیون می تواند در طراحی آن و میزان استحکام میز تاثیر بسزایی داشته باشد. تصور کنید هنگام مراجعه به فروشگاه، میز تلویزیونی را انتخاب می کنید که از جنس نئوپان تولید شده است.

با وجود این که این میز تلویزیون مقرون به صرفه و اقتصادی محسوب می‌شود اما از نظر کیفیت و کارایی کاربرد زیادی نخواهد داشت چرا که در طول مدت زمان کوتاهی دچار فرسایش خواهد شد یا استحکام خود را از دست خواهد داد. این در حالی است که با صرف هزینه بیشتری می توان میز تلویزیون خوبی را انتخاب نمود که از نظر دوام و طول عمر ماندگاری خوبی داشته باشد.

در ادامه انواع میزهای تلویزیون را بر اساس جنس آنها بررسی می‌کنیم و مزیت هر کدام را شرح می دهیم.

راهنمای خرید میز تلویزیون ام دی اف – MDF

میزهای ام دی اف بعد از میزهای شیشه ای به بازار عرضه شدند. این مدل از میز ها در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند. به علاوه جنس میز های ام دی اف به گونه ای می باشد که در برابر رطوبت و دمای بسیار زیاد مقاوم خواهند بود. علاوه بر این در برابر خش و وزن سنگین تلویزیون نیز مقاومت بسیار بالایی خواهند داشت.

میز های ام دی اف از تنوع رنگی بسیار زیادی برخوردار می باشند. به همین دلیل با توجه به سبک دکوراسیون خانه های ایرانی انتخاب بسیار خوبی محسوب می شوند. میزهای ام دی اف کیفیت خوبی نیز دارند و مشکل زیادی را هنگام پاک کردن ایجاد نخواهند کرد‌.

راهنمای خرید میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی از بهترین میزهایی است که مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از میزها علاوه بر اینکه ظاهر شیک و زیبایی خواهند داشت، از نظر ماندگاری نیز حرف اول را می زنند.

برای تولید میز تلویزیون چوبی می توان از چوب های مختلف استفاده کرد. به عنوان مثال یکی از بهترین چوب هایی که در تولید میز تلویزیون چوبی مورد استفاده قرار می گیرد، چوب روسی می باشد.

میز تلویزیون چوبی از ترکیب رنگی بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد و می تواند تا سال های زیادی مورد استفاده قرار گیرد. پاک کردن این مدل از میزها آسان است و جای لک یا اثر انگشت نیز بر روی آنها باقی نمی ماند.

راهنمای خرید میز تلویزیون شیشه ای

چند سال گذشته میزهای شیشه ای جذابیت بسیار زیادی را در بین مردم داشتند. میزهای شیشه ای جایگاه های مناسبی برای قرار دادن سی دی پلیر ها و ضبط صوت های قدیمی بودند. با افزایش تکنولوژی، استفاده از ضبط صوت ها کمرنگ شد. به همین دلیل خرید میزهای شیشه ای نیز به طرز چشمگیری کاهش پیدا کرد.

با وجود اینکه امروزه میزهای شیشه ای زیادی در بازار به فروش می رسند اما مانند سال های گذشته طرفداران زیادی ندارند. قیمت میزهای شیشه ای نسبت به میز های دیگر کمتر است.
به علاوه در تولید میز های شیشه ای می توان از رنگ های تیره نیز استفاده نمود. این در حالی است که گاهی اوقات میزهای شیشه ای از وزن بسیار بالایی برخوردار می باشند و جابجایی آنها مشکل خواهد بود.

علاوه بر این استحکام و دوام میزهای شیشه ای نسبت به میزهای دیگر کمتر می باشد چرا که در صورت اصابت ضربه احتمال شکستن میز افزایش پیدا خواهد کرد.

پاک کردن میزهای تلویزیون شیشه ای نیز معضل دیگری می باشد که شاید خانم های خانه دار را اذیت کند. جای اثر انگشت، لک و گرد و غبار بر روی میز شیشه ای کاملا مشهود خواهد بود. به همین دلیل تمیز کردن میز های شیشه ای نیز دشوار است.

میز تلویزیون فلزی

میز تلویزیون فلزی یکی دیگر از انواع میزهای تلویزیون می باشد که مانند میز تلویزیون چوبی نیست و محبوبیت زیادی ندارد. با این حال افراد بسیار زیادی نیز برای تغییر در دکوراسیون منزل یا صرف هزینه کمتر میز تلویزیون فلزی را خریداری می کنند.

گاهی اوقات نیز در تولید میز تلویزیون از ترکیب فلز و سنگ استفاده می شود. میزهای تلویزیونی که بیس اصلی تولید آن ها فلز می باشد استحکام قابل قبولی دارند. به همین دلیل میزهای فلزی، قدرت تحمل وزن بالای تلویزیون را خواهند داشت.

با این وجود با توجه به دکوراسیون های سنتی یا نسبتا مدرن در خانه های ایرانی، خرید و استفاده از میز تلویزیون فلزی طرفداران زیادی نخواهد داشت.

رنگ میز را با دکوراسیون  ست کنید

در گذشته روانشناسی رنگ ها اهمیت زیادی نداشت با این حال امروزه تلفیق رنگ ها جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. این در حالی است که بعضی از مردم تلاش می کنند رنگ میز تلویزیون خود را نیز با رنگ سایر لوازم منزل ست کنند. امروزه برای خرید بیشتر میزهای تلویزیون از رنگ های قهوه ای تیره یا قهوه ای روشن استفاده می شود‌.

کیفیت را فدای قیمت نکنید

با توجه به اینکه جنس میز تلویزیون در قیمت آن تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت، بهتر از در ابتدا بودجه خود را کمی افزایش دهید و کیفیت را فدای قیمت نکنید. به عنوان نمونه می‌توان به میز تلویزیون چوبی اشاره کرد که به دلیل متریال ساخت و دوام، قیمت بیشتری نسبت به میز های دیگر دارد.

با این حال میزهایی که از جنس ام دی اف یا نئوپان هستند، نسبت به میز های چوبی از قیمت کمتری برخوردار می باشند. این در حالی است که میزهای شیشه ای نیز نسبت به میز های دیگر از کیفیت کمتری برخوردار هستند و به همین دلیل قیمت کمتری دارند.
با تمام این تفاسیر در این راهنمای خرید میز تلویزیون، پیشنهاد آقای میز به شما این است که بهتر است ابتدا بودجه مناسبی را به خرید میز تلویزیون اختصاص دهید.

سپس با توجه به موارد ذکر شده میز تلویزیون مناسبی را انتخاب نمایید که هم کیفیت قابل قبولی داشته باشد و هم بتواند تمام نیازهای شما را رفع کند. بر این اساس انتخاب یک فروشگاه خوب و معتبر در اولویت قرار می گیرد.

به همین دلیل در ادامه فروشگاه آقای میز را معرفی می نماییم که در زمینه تولید و فروش میزهای تلویزیون فعالیت می نماید. چنانچه قصد خرید میز تلویزیون با کیفیت و خوش ساختی را دارید، می‌توانید در فروشگاه آقای میز ثبت سفارش کنید. در ادامه تمام خدمات این فروشگاه را به طور مفصل شرح می دهیم.

آقای میز را بهتر بشناسید!

در این راهنمای خرید میز تلویزیون در آقای میز سعی داشتیم تا خرید میز تلویزیون را برای شما آسان تر کنیم. فروشگاه آقای میز یکی از معتبرترین فروشگاه های ایرانی می باشد که در زمینه فروش میز تلویزیون و سایر  محصولات چوبی فعالیت می نماید.

فروشگاه آقای میز تلاش کرده است تا بهترین اجناس را با کمترین قیمت به فروش برساند. وجه تمایز فروشگاه آقای میز، توجه به کیفیت و مشتری مداری می باشد. لذا رضایت مشتری در اولویت این فروشگاه قرار گرفته است.

در حال حاضر تمام محصولات فروشگاه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به فروش می رسند و تمام سفارشات در کمترین زمان ممکن و بدون اتلاف وقت ارسال می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *